Baby you

https://vimeo.com/5965004!.?.!A happy short film, without any

various other goal than to brighten your day … Much much less significant than my normal work too;-RRB-. Cheers ^_^. PS: The music was distributed online as public domain name( recording from old 78 rpm )however you never ever recognize. So, if there’s a trouble with it, I’ll eliminate the data.

7 thoughts on “Baby you”

  1. I just want to mention I am just new to blogging and site-building and honestly enjoyed your page. Most likely I’m want to bookmark your blog . You definitely have excellent articles. With thanks for sharing with us your web page.

  2. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *