Cry Baby 3

https://vimeo.com/skilllab/cry-baby-3!.?.!Les 24 et 25 juin, a eu lieu la 3ème édition du Cry Baby vintage car show. On a fait un excursion avec Linda & Caro au milieu des personalized cars et belles americaines des 50’s. Artisans, brocanteur 50’s et 60’s, Rock bands & bière, proclaim était réuni pour un week-end traditional réussi.

7 thoughts on “Cry Baby 3”

  1. I simply want to tell you that I am just all new to blogs and actually loved you’re web-site. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog . You certainly have superb posts. Cheers for sharing your website.

  2. Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *